استقبال بی نظیر از دولت خدمتگزار

استقبال بی سایقه از دولت خدمتگزار

نگاه یکم:مشهد الرضا

مدتی ها بود دوستی عزیز در آستان قدس رضوی از ما دعوت می کرد تا به مشهد برویم و چند روزی مهمان این آستان باشیم که بنده به علت مشغله های کاری فرصتی فراهم نشد تا اینکه آن دوست به اجبار بلیطی برای ما تهیه کرد و ما را هم برای روز یکشنبه 16 آذر ماه راهی مشهد الرضا شدیم.

در این سفر معنوی قرار بود تا روز جمعه مهمان امام رضا باشیم که ناگهان سفر آقای رئیس جمهور به قزوین پیش آمد.

البته بماند در این سفر معنوی به سرزمین های موج های آبی برای چندمین بار رفتیم که واقعا برای سازنده این مجموعه باید خدا قوت گفت.

در این سفر موفق به دیدن حضرت آیت اله واعظ طبسی تولیت آستان مقدس رضوی شدیم . به این آیت اله ارجمند هم باید به خاطر تلاش های فراوان در مشهد باید خسته نباشید گفت.

نگاه دوم: سفر دولت خدمتگزار به قزوین

در این سفر معنوی باخبر شدیم که رئیس جمهور به قزوین آمده است خیلی نگران بودم چون خبرها حکایت داشت عده ای عناصر  نادان و کج فهم و فریب خورده در سایت ها و وبلاگ ها و در شبکه های  ماهواره ای  خیلی تلاش کردند تا مردم را فریب دهند تا به استقبال دولت پرتلاش نروند و در سایت ها بنویسند مردم قزوین به استقبال دولت نرفتند  ولی به حول و قوی الهی و قدر شناسی مردم قزوین استقبال بی سابقه نمودن که  به نظر می رسد در دو دوره قبل هم استقبال بیشتر بود. خدا را شکر خواب دشمنان تعبیر نشد و مردم قدر شناس و ولایتی قزوین کار را تمام کردن و با استقبال خودشان یک بار دیگر نشان دادن که به حرف های بیگانگان و دشمنان مردم و ضد انقلاب ها و ماهوراه ها توجهی ندارند .

هر جوری بود خودم را برای روز آخر حضور دولت خدمتگزار و سخت کوش احمدی نژاد به قزوین رساندم و در دیدار با نخبگان و فرهیختگان پای سخنان رئیس جمهور  رسیدم. از قرار معلوم 200 مصوبه نسیب قزوین شد. بازهم خدا را شکر که مردم حق دولتمردان را به جا آوردن و با استقبال بی نظیر و سردادن شعار های انقلاب ضمن عهد و پیمان بستن با این انقلاب و نظام به دکتر احمدی نژاد این مرد خستگی ناپذیر ایران خسته نباشد گفتن.

ما هم این اتفاق بزرگ را به مردم خوب و همیشه در صحنه قزوین و دولت خدمتگزار و استاندار خدوم و معاونین ایشان و مدیران و زحمت کشان تبریک میگویم.

 

نگاه سوم:  آب را بریزن آون جات که سوخته پسر جون

قبل از سفر دولت خدمتگزار بسیار از سایت ها و وبلاگ ها و ماهوراه های ضد انقلاب و سبز های لجنی تلاش فراوانی نمودن تا با تبلیغات گسترده مانع حضور مردم قزوین در استقبال دولت شوند ولی به کوری چشم دشمنان این انقلاب مردم خوب قزوین چنان استقبالی کردند که بعد از رصد سایت های مخالفین و ضد انقلاب ها چیزی برای گفتن نداشتن. خدا را شکر مردم قزوین دشمنان را ناکام گذاشتن.

مردم برای این انقلاب بهترین و عزیزترین فرزندان خود را فدا کردند و عده ای هم هنوز زخم  های جنگ ها بر تن به یادگار دارند و هرروز به خاطر این زخم عذاب میکشند و دم نمی زند مگر این عزیزان  و یادگاران جنگ و جوانان و نوجوانان علاقمند به این نظام می گذارند دولت مردان خدمتگزاران شان تنها بمانند هرگز.

حالا یه وبلاگ نویس تازه به دوران رسیده نوشت مردم به خاطر کیک و ساندیس آمدند و مدارس هم تعطیل شد به کجا برمی خورد به قول دکتر احمدی نژاد آب را بریزن آون جات که سوخته پسر جون اگه سواد داری اگه  اینترنت بلدی برو ببین افرادی که به استقبال احمدی نژاد آومدن در چه سنی هستن....... ولش کن مهم نیست حالا چهار خست خاشاک هم چیزی گفتن تا یه چیزی گفته باشن مهم نیست.

نگاه چهارم: تلاش های  شبانه روزی مدیران استان

باید این اتفاق بزرگ را به مدیران استان بخصوص  استاندار خدوم  قزوین مهندس عجم که تلاش زیادی برای این استقبال خوب نمودن تبریک گفت . باید از معاونین استاندار قزوین  مهندس درافشانی معاون پشتیبانی و توسعه نیروی انسانی استانداری که با خبر شدیم ایشان چند روز است خواب را بر چشمنان خود حرام کرده بود و شبانه روز تلاش می کرد و مدام هم بر کارها نظارت می کرد که خدا را شکر تلاش های ایشان هم نتیجه داد و قزوین سربلند شد.البته باید از تلاش های شبانه روزی سردار صابری و مهندس حمزه ای هم غافل نشد. در میان تلاش های  حاج رضا عابدی مدیر حراست استانداری قزوین که واقعا باید به ایشان خسته نباشی و خدا قوت ویژه گفت. حاج رضا از یک ماه قبل شبانه روز برای این مراسم تلاش های فراوانی نموده است و چند روز اخیر هم یک ساعت نتوانسته بود درست و حسابی بخوابد. مدام در حال پیگیری و همکاری با دوستان در نهاد بود تا خدا نکرده مشکلی پیش نیاید که خدا را شکر با مدیریت  خوب حاج رضا عابدی دولت با سرفرازی و بدون هیچ گونه مشکلی  قزوین را ترک کردند. به راستی که حاج رضا این بار هم سربلند شد.

در میان تلاش های شبانه روزی مهندس آقا علیخانی رئیس سازمان صنایع و معادن استان قزوین ستودنی است. مهندس علیخانی هم هم پای دیگر مدیران استان قزوین برای این سفر تلاشهای مضاعفی نمودند که واقعا باید این حرکت ارزشمند را ستود که دولت از عملکرد ایشان رضایت داشتند و دکتر احمدی نژاد هم در نشست نخبگان از نماینده صنایع استان  به خاطر صحبت های خوبشون تشکر ویژه داشت و تلاش های مدیران صنایع استان و در راس آن مهندس آقا عیلخانی را ستود.

میتوان نتیجه گرفت مدیران برای این ااستقبال کم نظیر مردم تلاش های فراوانی نمودند که باید به همه این عزیزان خسته نباشید و خدا قوت گفت.

نگاه آخر: چشم ها را باید شست

دوستی برای من تعریف میکرد فردی که مدت ها در یک مناقصه دولتی برنده شده بود و مشغول ساخت و ساز این پروژه بود. این فرد از مخلفین دولت احمدی نژاد بود تا اینکه در روز چهارشنبه به این فرد گفتن باید در این پروژه همراه یکی از وزیران به اون شهرستان بروی و پیرامون این پروژه توضیح بدهید. این فرد بعد از اینکه در این سفر وزیر را همراهی کرد به کل دیدگاهش نسبت به دولت عوض شد و در روز آخر سفر از احمدی نژاد به خاطر تلاش های شبانه روزی و ترس اون وزیر از احمدی نژاد خیلی خوشش اومد بود و میگفت واقعا دولت، دولت تلاش و کار است. چون این فرد خودش از صبح تا 9 شب کار میکند و مدام پیگیر کار است از حرکت احمدی نژاد  و تلاش های شبانه روزی دولت برایش کاملا قابل لمس بود

بالاخره باید چشم ها را شست.

 

 

http://president.ir/fa/?M=1

 

 

 

 

/ 1 نظر / 27 بازدید
حسنی

احسن بسیار عالی بود شما هم خسته نباشید